با ما در واتساپ در ارتباط باشید!

معرفی دارالترجمه

دارالترجمه رسمی سورن خدمات کاملی را در زمینه ترجمه کلیه اسناد و مدارک رسمی و حقوقی ارائه می‌دهد! با عنایت به اینکه اطمینان از صحت انجام کار، کیفیت بالا، انجام سریع ترجمه و پرداخت هزینه‌ای حداقلی از جمله مهمترین دغدغه‌های مشتریان بالقوه این امور است، مجموعه پیش روی با هدف قرار دادن جلب رضایت مشتریان خود همواره نیم ‌نگاهی به تحقق این خواسته‌ها داشته است .

ثبت سفارش

۱

برآورد هزینه و زمان

۲

پیش پرداخت

۳

آماده سازی پروژه

۴

دریافت سفارش

۵

ترجمه و اهمیت آن

روزگاری تسلط اهالی یک شهر یا کشور به زبان مادری به منظور برقراری ارتباط با محیط پیرامونشان کافی بود، چرا که همه دنیای آنان در همان چارچوب محدود خلاصه شده و با فرض اینکه ممکن بود در طول عمر خود هیچ فرد خارجی، متن، نگاره یا صوتی بیگانه را ندیده و نشنوند به فراگیری یا ترجمه این مفاهیم نیز نیازی نداشتند .

این در حالیست که در دهکده جهانی قرن بیست و یک، لزوم انتقال اطلاعات از یک سو و امکان برقراری آسان ارتباطات از سویی دیگر سبب شده ‌است تا همه ما به نوبه خود به فراگیری زبان‌های خارجی بپردازیم . در همین رابطه از آنجایی که عموماً کشورهای توسعه یافته و پیشرفته در مسیر علم و فناوری پیشرو بوده و ما به عنوان کشوری در حل توسعه  نقش مصرف‌کننده را داریم، بدیهیست که فراگیری این زبان و ترجمه آن‌ها (بالاخص انگلیسی) برای ما از چه اهمیتی برخوردار بوده و مقدمات حضورمان در جوامع بین‌المللی را فراهم می‌آورد .

در نهایت گفتنیست که این حضور بواسطه استفاده از ترجمه‌ای صحیح و با کیفیت هم می‌تواند به صورت معنوی تحقق یافته (مثلاً با صدور فرهنگ، تاریخ، هنر یا ادبیات خود به جهانیان) و هم به صورت فیزیکی (که با ترجمه اسناد، مدارک و گواهی‌نامه‌های مختلف به زبان انگلیسی و ورود به خاک آنان پدیدار می‌شود)!

همین الان در واتساپ سفارش دهید